“In case unauthorised use of pictures, images or any other protected data by copyright or granted exclusivity would be identified on this website, we ask you to contact us with the request to immediately remove such involuntary wrongly used material from our webpages.” – please contact us at rootstime@mail.com   

“Bij vastgesteld onwettig gebruik op deze website van foto’s, afbeeldingen of enig ander materiaal dat onder auteursrechten of toegestane exclusiviteit valt, vragen wij u ons te willen contacteren met het verzoek tot onmiddellijke verwijdering van dit onvrijwillig foutief gebruikte materiaal op onze webpagina’s.” – gelieve ons te contacteren op rootstime@mail.com

 

E-mail:

 

rootstime@mail.com

 

 

Rootstime.be is een onderdeel van Wanted vzw
Generaal de Wittestraat 11, 3545 Halen
ondernemingnummer. 0479.437.247

 

Wilt u adverteren op Rootstime?
Neem vrijblijvend contact met ons op:

freddy@rootstime.be

 

Rootstime.be is altijd op zoek naar goede redacteuren en fotografen. Interesse? Stuur een mailtje naar freddy@rootstime.be

 

Adres:

 

 

 

Redactie:

 

ROOTSTIME
c/o Wanted Productions
Generaal De Wittestraat 11
BE - 3545 Halen
Belgium

 

  • Freddy Celis - rootstime@mail.com
  • Valère Sampermans (Valsam) - valsam_music [at] hotmail.com
  • Mieke Geukens (Marcie) - mari.geukens [at] hotmail.com
  • Yvo Zels - yvozels [at] live.be
  • Kris Vermeulen - Kris_vermeulen [at] yahoo.com
  • Marc Buggenhoudt - buggenhoudt.marc [at] belgacom.net
  • Eddie Janssens (Shake) - eddiejanssens [at] telenet.be
  • Dirk Vanhees (Stagger Lee) - san.dirk [at] skynet.be
  • Sis Van Hoof (Siskus) - sisvanhoof [at] yahoo.com
  • Tom Scheepers (Berugi) - tom.scheepers [at] telenet.be
  • Leo van Bergen (Lou) - lou.vanbergen [at] gmail.com
  • Johan Vanonckelen (JiVe) - vanonckelen [at] telenet.be
  • Michel Verlinden (Sjel) - micver [at] pandora.be
  • Luc Meert - luc.meert [at] telenet.be
  • Luc Daelemans (Lisael) - luc.daelemans.61 [at] gmail.com
  • Roelof Passies - roelof.passies [at] upcmail.nl
  • Stijn Denys - stijndenys [at] hotmail.com
  • Kathy Van Peteghem - kathyvp [at] telenet.be
  • Antoine Légat - antoine.legat [at] skynet.be
  • Ferenc Koolen - f.koolen9 [at] chello.nl
  • Lieven Verhoye - lieven.verhoye [at] gmail.com
  • Rik Vermeersch - rik.vermeersch [at] telenet.be
  • Eric Schuurmans (esc) - eric.schuurmans [at] telenet.be
  • Dani Heyvaert - dani.heyvaert [at] telenet.be
  • Jan van Leersum -vanleersum.steur [at] kpnmail.nl
  • Wim Huybrechts - huibbe.chillywilly [at] telenet.be
  • Marc Vos - marc.vos1 [at] skynet.be
  • Guy Cuypers (Mojo Breezer) - goldenlumi [at] hotmail.com
  • Claudia Callebaut - claudia_callebaut [at] hotmail.com
  • Wim Verschuere​n - verschueren_wim [at] hotmail.com
  • Karim Hamid - karimhamid2 [at] hotmail.com
  • Marke Tentster - info [at] marketentster.be
  • Jan Van Streydonck - jan.vanstreydonck [at] telenet.be
  • Walter Wouters - walterwouters64 [at] gmail.com
  • Manon Houtackers - manon.houtackers [at] telenet.be
  • Stijn Van Gysel stijn.vangysel [at] gmail.com
  • Sonja Schepers - sonja_schepers1 [at] hotmail.com
  • Luc Nuyts - lucnuyts1 [at] telenet.be