INTERESSANTE CONCERTKALENDERS - - - - - - - UPCOMING TOURS

BLUEBRIDGE INTERNATIONAL CALENDER

VOOR DE CONCERTEN IN NEDERLAND VERWIJZEN U WE GRAAG NAAR DEZE PAGINA EN ONZE VRIENDEN VAN BLUESMAGAZINE.NL

MAGGIE ROGERS
ABclub, Brussel
 
Nouvelle Vague
Botanique, Brussel
 
10CC
De Roma, Antwerpen
 
Mother T & The Chicks
Missy Sippy, Gent
 
Elliott Murphy - The Second Act Of Elliott Murphy - DVD-presentatie + Live concert
George & The Bear, Genk
 
Tribute to NINA SIMONE by NINA VAN HORN (F) 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Matthew and The Atlas
Het Depot, Leuven
FREE TICKETS
APOCALYPTICA - 20 years of " Playing Metallica by Four Cellos"
Koninklijk Circus, Brussel
 
10CC (UK)
C-Mine, Genk
 
GUY VERLINDE & THE HOUSEROCKERS + SUPPORT : CD - voorstelling
Zaal De Zwerver,Leffinge
FREE TICKETS
Karl Blau
Botanique, Brussel
 
RIVAL SONS us
Trix, Antwerpen
 
BAND OF HORSES
AB, Brussel
 
Wallis Bird
Botanique, Brussel
 
STRAND OF OAKS
AB, Brussel
FREE TICKETS
KADHJA BONET
ABclub, Brussel
 
FLYING HORSEMAN - NEW PROJECT 'PANAMA' (WORKING TITLE)
AB, Brussel
 
DELTA SAINTS MONTEVISTA PRE-LISTENING PARTY
Manuscript, Oostende
 
Tamikrest
Botanique, Brussel
 
The Delta Saints
MEC, Bredene
FREE TICKETS
Flying Horseman
Handelsbeurs, Gent
 
The Delta Saints
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
FREAKY AGE
ABclub Brussel
 
STRAND OF OAKS (us) + SUPPORT
De Zwerver, Leffinge
FREE TICKETS
HOOVERPHONIC with orchestra
Elizabethcenter, Antwerpen
BLUES NIGHT: TINY LEGS TIM + D-TALE
De Zwarte Doos, Neerpelt
 

BLUES CAFE DE STEGEL

THE ROADCASTERS
THE BLUESBONES
GUY VERLINDE & THE MIGHTY GATORS

Blues Café de Stegel, Molenbeersel

 

HAGELAND BLUES & ROOTS NIGHT

CHRIS BERGSON BAND (US)
STEVEN TROCH BAND (B)
SUGAR QUEEN AND THE STRAIGHT-BLUES BAND (US/B/NL)
SHAKEDOWN TIM & THE RHYTHM REVUE (B)
THE GOON MAT & LORD BENARDO (B)

GC De Roos, Glabbeek

FREE TICKETS
HOOVERPHONIC with orchestra
Elizabethcenter, Antwerpen
AMY MACDONALD + SPECIAL GUEST NEWTON FAULKNER
AB, Brussel
 
Blonde Redhead
Botanique, Brussel
 
DRIVE-BY TRUCKERS us
Trix, Antwerpen
 
Jimmy Burns
Banana Peel, Ruislede
 
Helmet
Het Depot, Leuven
FREE TICKETS
Jimmy Burns Band (US)
Missy Sippy, Gent
 
The DELTA SAINTS (usa) 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
James Armstrong Band (USA)
Muziekodroom, Hasselt
FREE TICKETS
White Van Men
Missy Sippy, Gent
   
Efterklang & The Happy Hopeless Orchestra: 'Leaves - The Colour Of Falling' [concert version of the acclaimed opera]
AB, Brussel
 
Chantal Acda
CC De Breughel, Bree
 
ELVIS COSTELLO
De Roma, Antwerpen
DD 12
Courtney Marie Andrews
DD 12, Moerbeke-Waas
FREE TICKETS

MUSIC FOR KIDS

Mr. White feat. Paul Batto jr.

Taverne Cocoon,Ham

 
COURTNEY MARIE ANDREWS
AB Huis 23, Brussel
 
ELVIS COSTELLO
De Roma, Antwerpen
PAT O'MAY (F) 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
TINARIWEN
AB, Brussel
 
Car Seat Headrest
Botanique, Brussel
 
The Suffers
De Roma, Antwerpen
 
LOREENA MCKENNITT - A Trio Performance
Koninklijk Circus, Brussel
 
Macy Gray
De Roma, Antwerpen
DEREK AND THE DIRT
Manuscript, Oostende
 
The Black Heart Procession
Handelsbeurs, Gent
 
Het Zesde Metaal
CCHA, Hasselt
 
Wouter Berlaen
CC De Breughel, Bree
 
JOOLS HOLLAND
AB, Brussel
FREE TICKETS
WARPAINT
AB, Brussel
 
Tutu Puaone sings Joni Mitchel
Porgy & Bess, Terneuzen (NL)
 
James Armstrong
Banana Peel, Ruislede
 
JOS HOYER & SOUL COLOSSAL (usa) 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
LINDSEY STIRLING
AB, Brussel
 
An evening with Damien Jurado: Acoustic travels through Maraqopa
Handelsbeurs, Gent
 
Flying Horseman
C-Mine, Genk
 
Tipjar
CC De Breughel, Bree
FREE TICKETS
Joanne Shaw Taylor
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS
Them Old Crap (Bra)
Missy Sippy, Gent
 
Sophia
Handelsbeurs, Gent
 
RHIANNON GIDDENS
ABclub, Brussel
 
Canned Heat + Fred and the Healers +TMT
CC Renè Magritte, Lessines
 
Nerveuze vrouwen : Te Gek?! met Ella Leyers, Eva De Roovere, Inge Paulussen & Tine Reymer
CCHA, Hasselt
 
ANDERSON, RABIN & WAKEMAN
Koninklijk Circus, Brussel
 
Selwyn Birchwood
Banana Peel, Ruislede
 
Jef Neve presents 'Perfect Spirit Control'
AB, Brussel
 
Hurray For The Riff Raff
Botanique, Brussel
 
Daniel Lanois solo
Handelsbeurs, Gent
 
Illuminine
CCHA, Hasselt
 
Tedeschi Trucks Band
Koninklijk Circus, Brussel
 
Me And That Man
De Casino, Sint-Niklaas
 
WARHAUS
AB, Brussel
 
Jef Neve
De Roma, Antwerpen
 
THE DELTA SAINTS
AB, Brussel
FREE TICKETS
Dale Storr (UK)
Missy Sippy, Gent
 
De Held
CC De Breughel, Bree
 
JOHN MAYALL
AB, Brussel
FREE TICKETS
Tascha Taylor (US)
Missy Sippy, Gent
 
GRANDADDY
AB, Brussel
 
Devendra Banhart
Botanique, Brussel
 
Shanna Waterstown en band (USA)
Porgy & Bess, Terneuzen (NL)
 
THE ANALOGUES
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS

DELIRIUM BLUES FESTIVAL "Back to Jimi Hendrix meets Rory Gallagher"

Roy Mette
Lil’ Ian Goodsman
Back Porch faet Mean Missy
Dale Storr
Ben Cane
Steve Hooker
Blind Saints)

Zaal Mooie Molen,Roeselare

 
Little Waves festival
C-Mine, Genk
 
Jan De Wilde
CCHA, Hasselt
 
Def Americans
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
PAVLOV'S DOG (usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
JP Soars
Banana Peel, Ruislede
 
BEAR'S DEN uk
Trix, Antwerpen
 
Junior Watson Band (USA)
Muziekodroom, Hasselt
FREE TICKETS
Mulatu Astatke - The Father Of Ethiopian Jazz
AB, Brussel
   
MY BABY (nl) + support
Zaal De Zwerver,Leffinge
FREE TICKETS
Maurits Pauwels Groep
C-Mine, Genk
 
RAG' N' BONE MAN
AB, Brussel
 
Mighty Oaks
Botanique, Brussel
 
Dana Fuchs Band
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
SARI SCHORR & The Engine Room (usa/uk) ...feat INNES SIBUN on guitar !
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
PAT McMANUS Band (Irl) 
Spirit of 66, Verviers
 
HOOVERPHONIC
AB, Brussel
 
Colin Stetson
De Roma, Antwerpen
 
MEURIS
Zaal De Zwerver,Leffinge
FREE TICKETS
Lowrider + The Whereabouts of J. Albert
De Casino, Sint-Niklaas
 

NAKED SONG FESTIVAL

Eerste namen:
Danny Vera & String Quartet
Young Gun Silver Fox
Ryley Walker

Muziekgebouw, Eindhoven

 
Dana Gillespie
Banana Peel, Ruislede
 
BEX MARSHALL (uk) 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
From Stompin’ Blues To Celtic Ballads & All That Folks Between
Missy Sippy, Gent
 
JOE BONAMASSA
Lotto Arena, Antwerpen
25 years Chilly Willy & friends
CC Den Amer, Diest
 
BEVERLY JO SCOTT (B/usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
 
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
THE JAPANESE HOUSE uk
Trix, Antwerpen
 
Big James
Banana Peel, Ruislede
 
THE FRED EAGLESMITH TRAVELLING STEAM SHOW (CA)
N9, Eeklo
 
GREGORY PORTER
AB, Brussel
 
Tamikrest (Mali)
C-Mine, Genk
 

MOULIN BLUES

Eerste namen:
Big Creek Slim & Peter Nande
The Santini-Jensen Project
Lil' Jimmy Reed
The Cash Box Kings
Thorbjørn Risager & the Black Tornado
Nick Schnebelen Band

Festivalinfo, Ospel (NL)

 

MOULIN BLUES

Eerste namen:
The Paris Slim-Big Pete Low Down Trio
Davy Knowles
Southern Avenue
Grunting Pigs
Doyle Bramhall II
Blues Caravan 2017
Fred Eaglesmith
Woody Pines
Kirk Fletcher Band
Lance Canales & the Flood


Festivalinfo, Ospel (NL)

 
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Manuscript, Oostende
 
Fred Eaglesmith (CAN)
Porgy & Bess, Terneuzen (NL)
 
Venice
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
Angel Olsen + Ryley Walker
Botanique, Brussel
 
Donald Kinsey Band (USA)
Muziekodroom, Hasselt
FREE TICKETS
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
   
Wovenhand
De Casino, Sint-Niklaas
 

DUVEL BLUES

Eerste namen:
Davina and The Vagabonds
Marino Noppe Band
Matt Andersen
Rick Estrin & the Nightcats
Walter Wolfman Washington

JH Kabal , Ruisbroek

Onder de 26 gratis!!!
Hooverphonic: In wonderland
CCHA, Hasselt
 
THE BEACH BOYS
Koninklijk Circus, Brussel
 
Buffalo Tom plays 'Let Me Come Over' - 25th Anniversary Tour
AB, Brussel
 
ROGER HODSON EX - SUPERTRAMP
Koninklijk Circus, Brussel
 

Be-Mine Blues festival

Dirty Hips
Chilly Willy
The Night Time Heroes
Rocco Dituro & Mauro Pawlowski met the Be-Mine Blues Experience

Mijnterrein , Beringen

Onder de 16 gratis!!!
Alan Stivell
De Roma, Antwerpen
 
THE VEGABONDS
Manuscript, Oostende
 
KRIS KRISTOFFERSON
De Roma, Antwerpen

INTERESSANTE CONCERTKALENDERS

 


 

 

UPCOMING TOURS

Tad Robinson Band with Alex Schultz - January 2017
Sugar Ray & The Bluetones - March & November 2017
Junior Watson Band - April 2017
Lurrie Bell & Band - Mai 2017 & July 2017
Doyle Bramhall II - April / May 2017
Trudy Lynn Band - May / June 2017
Johnny Rawls & Band - July & November 2017
Sugaray Rayford Band - September / November 2017
more info : LowTone Music

 

BLUEBRIDGE INTERNATIONAL CALENDER

BlueBridge Network International

BlueBridge tours 2016/2017


JAMES ARMSTRONG & HENRY CARPANETO BAND (USA/IT) - Contemporary Blues.
2014 JIMI award winner. EUROPE Tour 09.03. - 01.04.2017

09.03. Hasselt (B), Muziekodroom
11.03. Hastiere (B), La Cave
12.03. Gooreind (B), Goorblues
13.03. Ertvelde (B), The Maple
15.03. Ouepeye (B), Chateau d´Oupeye
16.03. Menen (B), CC De Steiger
18.03. Osnabrueck (D), Blueslawine
19.03. Wageningen (NL), XXL Blues Club
20.03. Ruiselede (B), Banana Peel
21.03. Seclin (F), Le Croque Notes
23.03. Ulm (D), Charivari
25.03. Rotterdam (NL), Lantarenvenster/Blues Night
26.03. Vlierden (NL), Zaal Thijssen
27.03. Schopfheim (D), Waldhaus
28.03. Weil (D), Kesselhaus
29.03. Murg-Oberhof (D), Cafe Verkehrt
30.03. Baden (CH), Nordportal
31.03. Stuttgart (D), Merlin
01.04. Gaildorf (D), Kulturschmiede

JP SOARS & The Red Hots (USA) - modern electric Blues. IBC/A.King/Blues Blast award winner.
EUROPE Tour 06.04. - 24.04.2017

06.04. Ulm (D), Charivari
07.04. Vienna (A), VBS - Reigen
08.04. Klagenfurt (A), Jazz Club
10.04. Ruiselede (B), Banana Peel
11.04. Seclin (F), Le Croque Notes
15.04. Halen (B), Rootsfest
16.04. BELGIUM – tbc
17.04. Müllheim (D), Pur Pur
18.04. Emmendingen (D), Mehlsack
19.04. Kandern (D), Chabah
21.04. Chemnitz (D), Eiscafe Temmler
23.04. Vlierden (NL), Zaal Thijssen
24.04. Ertvelde (B), The Maple
...more dates tbc

SHAWN HOLT & The Teardrops (USA) - Chicago Blues. Son of Magic Slim.
EUROPE Tour 11.05. - 28.05.2017

11.05. Menen (B), CC De Steiger
12.05. Hermalle (B), CC Engis
13.05. Chemnitz (D), Pentagon 3
15.05. Ingolstadt (D), Neue Welt
17.05. Oupeye (B), Chateau d´Oupeye
18.05. Brugge (B), Comtoir des Arts
20.05. Eutin (D), Baltic Blues
21.05. Vlierden (NL), Zaal Thijssen
25.05. Paris (F), Le Meridian
26.05. Paris (F), Le Meridian
27.05. Paris (F), Le Meridian
...more dates tbc

CHRIS O´LEARY Band (USA) - contemporary Blues/R&B
EUROPE Tour Aug./Sept. 2017

08.09. Chemnitz (D), Eiscafe Temmler
10.09. Gooreind (B), Goorblues
11.09. Ruiselede (B), Banana Peel
12.09. Seclin (F), Le Croque Notes
14.09. Menen (B), CC De Steiger
15.09. Hermalle (B), CC Engis
17.09. Wageningen (NL), XXL Blues Club
...more dates tbc

TONY COLEMAN (BB KING drummer) & HENRY CARPANETO 5tet (USA/IT)
- Blues/Funky Blues/R&B - CD-Release EUROPE Tour 26.10. - 12.11.2017

27.10. Hermalle (B), CC Engis
28.10. Brackenheim (D), Kulturforum
30.10. Ruiselede (B), Banana Peel
06.11. Kassel (D), Theaterstuebchen
09.11. ITALY - tbc
11.11. ITALY - tbc
...more dates tbc

CARLOS DEL JUNCO trio (CAN/EU) - Harmonica Blues/multi-awarded World-Champ
EUROPE Tour 01.11. - 12.11.2017

01. - 05.11. Trossingen (D), Hohner WHF
06.11. Ruiselede (B), Banana Peel
07.11. Oupeye (B), Chateau d´Oupeye
08.11. Ingolstadt (D), Neue Welt
...more dates tbc

Tours 2017
March - James Armstrong & Henry Carpaneto Band (USA/I) - 2014 JIMI award winner. Contemporary Blues
April - JP Soars & The Red Hots (USA) - modern electric Blues
May - Shawn Holt & The Teardrops (USA) – Chicago Blues/son of Magic Slim
Summer tour in progress... more info comes soon.
Aug./September - Chris O´Leary Band (USA) - contemporary Blues/R&B
Oct./Nov. - Tony Coleman (BB King) & Henry Carpaneto 5tet (USA/I) - Blues/Funky Blues/R&B. BB King drummer...
November - Carlos del Junco trio (CAN/EU) - Multi-award winner. Harmonica Blues at its best.
November - Bruce Katz Band feat. Chris Vitarello (USA) - contemporary Organ/Piano Blues-Jazz
...more tours tba/tbc soon.

BlueBridge Network International
...you get more than just an artist
http://www.bluebridge-network.com
info@bluebridge-network.com
bluebridgenetwork@gmail.com
http://www.bluegate-media.com
ray@bluegate-media.com
fon Europe +49.40.640.89201 * Skype - raybodenstein * fon Europe +49.176.4832.7369
*** please visit our YouTube channel www.youtube.com/user/RayBodenstein ***
*** all tours presented by www.rootstime.be ***